On hea teada, et Puhasmaagia OÜ…

  • Ei tõsta rasket mööblit/tehnikat (näiteks suured diivanid,külmkapid, suured magamistoa voodid)
  • Ei pese wc-poti sisemist toru mitte nähtavas kohas (vee ärajooks)
  • Ei pese wc-poti sisemist mitte nähtavat osa (sissekeerduvat)
  • Ei pese lagesid
  • Ei pese ventilatsiooni ava filtreid köögis (alumised)
  • Ei pese wc-poti harja ega selle alust
  • Ei pese aknaid vihmaga.
  • Ei pese aknaid, mille puhastamine võib olla eluohtlik, või ei ole ulatuskõrgusel (katuseaknad, üli suured aknad, disainaknad/klaasid).
  • Ei pese katkiseid, amortiseerunud või lahtiseid aknaid. Klient vastutab aknaklaaside korrasolu eest ning lahtiolevate või katkiste akende eest Puhasmaagia OÜ ei vastuta.

NB! Tolmukoristus toimub kuni käeulatuskõrguseni.
NB! Miinustemperatuuridel aknapesu ei teostata.
NB! Kliendil on õigus 12 H peale koristust esitada fotode alusel kaebus, millele reageerime vastavalt kokkuleppele. Hilisemaid ning ilma fotodeta kaebusi EI arvestata.
NB! Kliendil on koristustööde õigus olla kodus või olla kodust ära tööde tegemise ajal.
NB! Lisasoovide tellimused palume koristusele eelnevalt kokku leppida või teavitada oma soovid aegsasti.
NB! Puhasmaagia OÜ jätab endale õiguse rutiinsele koduse hoolduskoristusele saata asenduskoristajat, juhul kui mingil põhjusel rutiine koristaja ei peaks saama objektile tulla. Proovime saata rutiinse koduse hoolduskoristuse ajal sama inimest alati, aga haiguse, suure töökoormuse või muu põhjuse pärast võib juhtuda, et on vaja saata asenduskoristaja.
NB! Puhasmaagia OÜ jätab endale õiguse saata objektile koos kogenenud koristajaga õpilast, kes koolitab õpilast objektil ning kontrollib/jälgib teda.
NB! Tellimuse tühistamine tasuta on võimalik kuni 1 H enne töö algust. Vähema kui 1 H enne töö algust graafiku järgsel ajal peab tasuma väljakutse tasu selle korra eest 50% objekti maksumusest.
NB! Kliendil ei ole õigust nimeliselt koristajaid valida.
NB! Klient räägib läbi oma erisoovid või nüanssid läbi objektijuhiga, mida soovib, et koristusel tehtaks esmasel kohtumisel või enne koristust vähenalt 1 päev.
NB! Arvete mitte maksmisel 2 kuu ulatuses on Puhasmaaga OÜ-l õigus keelduda teenuse osutamisest ning arve maksmiseta püsivusel pöörduda inkassaatorite poole.
NB! Koristusteenuse tellimisega klient nõustub antud tingimustega ning jooksvad kokkulepped/arusaamatused räägitakse läbi Objektijuhiga või kui ei ole kokkuleppeid võimalik saavutada, siis on mõlematel osapooltel õigus pöörduda Eesti kohtusüsteemi poole.
NB! Täpsema nimekirja saamiseks, mida teeme koristustöödel, palume saata sellekohane e-mail aadressile puhasmaagia@gmail.com